www.24kelyje.lt

KLIENTAS

Privatus asm.

VEIKLOS SRITYS

Tralo paslaugos

PASLAUGOS

Puslapio kūrimas, PPC

2023 sausio mėnesį sukūriau internetinį puslapį naudodamas WordPress. Puslapio dizainui naudojau BeTheme šabloną, kuris yra pritaikytas visiems įrenginiams ir suteikia responsive dizainą. Puslapio kūrimo procese atlikau šiuos veiksmus:

  1. Dizaino pritaikymas: Pritaikiau šablono dizainą pagal poreikius. Pakeičiau spalvas, sukuriau logotipą, pasirinkau šrifto stilių ir dizaino elementus, kad puslapis atitiktų viziją.
  2. Puslapio struktūros sukūrimas: Sukūriau tinkamą puslapio struktūrą, įskaitant pradinį puslapį, paslaugos, DUK, kontaktų puslapį ir kitus reikalingus puslapio elementus.
  3. SEO optimizavimas: Atlikau pilną SEO optimizavimą, pridėjau tinkamus raktinius žodžius ir meta aprašymus, kad puslapis būtų geriau matomas ir rastas Google paieškoje. Taip siekiau padidinti puslapio matomumą ir pritraukti daugiau lankytojų.
  4. Google reklamos kūrimas: Sukūriau raktinių žodžių sąrašą, kuris būtų tinkamas naudoti Google mokamose reklamose (PPC). Atlikau raktinių žodžių tyrimą ir parinkau optimalius žodžius, kurie atitiktų tikslinę auditoriją.

Šie veiksmai padėjo sukurti reprezentacinį internetinį puslapį, kuris atitinka verslo poreikius. Puslapis yra optimizuotas SEO ir paruoštas pritraukti klientų užklausas iš Google paieškos.