www.antraskvepavimas.lt

KLIENTAS

Antras kvėpavimas, UAB

VEIKLOS SRITYS

Auto detalių prekyba

PASLAUGOS

Puslapio kūrimas

2017 balandžio mėnesį sukūriau interneto svetainę, klientui kuris užsiima naudotų automobilių prekyba. Svetainė buvo sukurta naudojant WordPress platformą ir pritaikyta mobiliems telefonams. Šio projekto metu atlikau šiuos veiksmus:

  • Šablono pasirinkimas: Ištyriau ir pasirinkau BeTheme šabloną, kuris atitiko užsakovo poreikius ir užtikrino tinkamą responsive dizainą. Šablonas buvo pritaikytas, kad svetainė būtų lengvai naudojama ir patraukli lankytojams.
  • Sukuriau logotipą. Užtikrinau, kad dizainas būtų aiškus, estetiškas ir tinkamai atspindėtų naudotų automobilių prekybos privalumus.
  • Svetainės struktūra: paprasta. Integravau detalų katalogą, kuriame būtų patogu ieškoti naudotų automobilių, filtruoti pagal skirtingus parametrus ir peržiūrėti detalią informaciją apie kiekvieną automobilį.
  • Užklausos forma, kurioje lankytojai galėjo tiesiogiai užsisakyti norimas dalis arba užduoti klausimus. Be to, pritaikiau spam filtrą, kad būtų sumažinta nepageidaujamos informacijos gavimo rizika.
  • SEO optimizavimas: Atlikau pagrindinį SEO optimizavimą, pridėjau tinkamus raktinius žodžius, meta aprašymus ir tinklalapio struktūrą, siekdamas padidinti svetainės matomumą paieškos sistemose ir pritraukti daugiau lankytojų.

Šiame projekte sukurtas interneto puslapis suteikė užsakovui galimybę aktyviai prekiauti naudotais automobiliais internete.