www.santechnikaspro.lt

KLIENTAS

Kossta servis, MB

VEIKLOS SRITYS

Šildymas, santechniko paslaugos

PASLAUGOS

Interneto puslapio sukūrimas, SEO, PPC

2018 spalio mėnesį mano tikslas buvo sukurti reprezentacinį internetinį puslapį. Sukūriau puslapį naudodamas WordPress platformą ir pasirinkau tinkamą BeTheme šabloną, kuris buvo pritaikytas mobiliems telefonams. Įgyvendindamas šį projektą, atlikau šiuos veiksmus:

  1. Dizaino pritaikymas: Pakeičiau šablono spalvas, sukuriau logotipą ir tinkamai pritaikiau dizaino elementus, kad puslapis atitiktų verslo viziją ir reprezentacinius poreikius.
  2. Tekstų kūrimas: Sukūriau įdomius ir informatyvius tekstus, kuriuose pateikiau informaciją apie tavo verslą, produktus ar paslaugas. Užtikrinau, kad tekstai būtų gerai struktūrizuoti ir pritraukiantys dėmesį.
  3. Raktinių žodžių sąrašo kūrimas: Atlikau raktinių žodžių tyrimą ir sukūriau tinkamą raktinių žodžių sąrašą, kuris būtų naudojamas Google mokamose reklamose (PPC). Šie raktiniai žodžiai padėjo pritraukti tikslingą auditoriją ir padidinti puslapio matomumą internete.
  4. Nuotraukų optimizavimas: Sumažinau nuotraukų dydį ir optimizavau jas, siekdamas greitesnio puslapio užkrovimo laiko. Taip užtikrinau, kad puslapis būtų patrauklus ir efektyvus lankytojams.

Sukurtas reprezentacinis internetinis puslapis ir naudojamos Google reklamos (PPC) padėjo pasiekti pagrindinį tikslą – gauti klientų užklausas iš interneto. Puslapis buvo paruoštas tinkamai atspindėti verslo privalumus ir pritraukti tikslingą auditoriją.