www.autodiena.lt

KLIENTAS

Autodiena, UAB

VEIKLOS SRITYS

Autoservisas

PASLAUGOS

Puslapio kūrimas

2021 vasario mėnesį atnaujinau reprezentacinę internetinę svetainę užsakovo, kuris užsiima Volvo automobilių serviso veikla. Svetainė buvo sukurtas naudojant WordPress platformą ir pritaikytas mobiliems telefonams. Mano užduotis šiame projekte buvo:

  1. Svetainės turinys buvo atnaujintas, kad būtų pateikta naujausia informacija apie Volvo automobilių serviso paslaugas. Sukūriau teksto turinį, kuriame buvo aprašyta įvairias paslaugas, siūlomus darbus, ir pridėjau reikiamą informaciją apie serviso kontaktus.
  2. Responsive dizainas: Svetainė buvo pritaikyta visoms įrenginių rūšims, įskaitant mobilųsias telefones ir planšečių kompiuterius.
  3. Dizaino pasirinkimas: Pasirinkau tinkamą BeTheme šabloną, kuris atitiko Volvo automobilių serviso veiklos prigimtį. Dizainas buvo tvarkingas, struktūriškas ir estetiškas, siekiant pabrėžti profesionalumą ir patikimumą.
  4. Svetainės struktūra: Sukūriau paprastą ir aiškų svetainės struktūrą, kad lankytojai galėtų lengvai rasti norimą informaciją. Atkreipiau dėmesį į aiškią navigaciją, kad lankytojai galėtų greitai pasiekti reikiamus puslapius.
  5. SEO optimizacija: Atlikau tam tikrus SEO optimizavimo veiksmus, įskaitant tinkamų raktinių žodžių įterpimą ir tinklalapio struktūros optimizavimą. Tai padėjo pagerinti svetainės matomumą paieškos sistemose ir pritraukti daugiau lankytojų.