www.rimlida.lt

KLIENTAS

Rimlida, MB

VEIKLOS SRITYS

Kanalizacijos įrengimas

PASLAUGOS

Puslapio kūrimas, PPC, SEM

Paslaugos

  • Drenažų ir lietaus nuvedimo sistemų projektavimą ir montavimą
  • Valymo įrenginių montavimas ir pardavimas
  • Prisijungimas prie miesto kanalizacijos ir vandentiekio tinklų
  • Prisijungimas prie grežinių, riebalų ir naftos gaudiklių sistemų montavimas ir pardavimas
  • Tvenkinių, prūdo valymas

2023 m. rugsėjo mėnesį sukūriau internetinį puslapį naudodamas WordPress. Puslapio dizainui naudojau BeTheme šabloną, kuris yra pritaikytas visiems įrenginiams ir turi atsakingą dizainą. Puslapio kūrimo procese atlikau šiuos veiksmus:

Dizaino pritaikymas: Prisitaikiau šablono dizainą pagal poreikius. Pakeičiau spalvas, sukūriau logotipą, pasirinkau šrifto stilių ir dizaino elementus, kad puslapis atitiktų viziją.

Puslapio struktūros sukūrimas: Sukūriau tinkamą puslapio struktūrą, įskaitant pradinį puslapį, paslaugų, DUK, kontaktų puslapį ir kitus reikalingus puslapio elementus.

SEO optimizavimas: Atlikau pilną SEO optimizavimą, pridėjau tinkamus raktinius žodžius ir meta aprašymus, kad puslapis būtų geriau matomas ir rastas Google paieškos rezultatuose. Taip siekiau padidinti puslapio matomumą ir pritraukti daugiau lankytojų.

Google reklamų kūrimas: Sukūriau raktinių žodžių sąrašą, kuris būtų tinkamas naudoti Google mokamose reklamose (PPC). Atlikau raktinių žodžių tyrimą ir parinkau optimalius žodžius, kurie atitiktų tikslinę auditoriją.

Šie veiksmai padėjo sukurti reprezentatyvų internetinį puslapį, kuris atitinka verslo poreikius. Puslapis yra optimizuotas SEO ir paruoštas pritraukti klientų užklausas iš Google paieškos.

Trumpai apie įmonę – Užsiima valymo įrenginių montavimo darbais Vilniaus rajone.